Tauragė - nuostabus miestas, kuris yra įsikūręs vakarų Lietuvoje. Nuostabus gamtos kampelis kviečia ne tik turistus, tačiau ir gyventojus, kurie ieško namų... Užsukus į Tauragės apskritį privalu aplankyti tokias vietas, kaip Palemono kalnas nuo kurio viršūnės atsiveria fantastiško grožio panorama, Veliuonos dvaras traukia savo išskirtinumu, Belvederio dvaras traukia kaip magnetas smalsuolius, kuriems patinka apleisti pastatai. Važinėdami po apskritį nepamirškite užsukti ir į Raudonės pilį, Rambyno kalną, Panemunės pilį bei kitas vietas, kurios kiekvienais metais pritraukia tūkstančius turistų. Tiesa, Tauragės rajono miesteliai ir pati Tauragė pasižymi ne tik ilgus amžius skaičiuojančiais architektūriniais šedevrais, tačiau taip pat ir moderniomis paslaugomis, kurios priimtinos ne tik vietiniams, tačiau ir turistams. Viena iš tokių paslaugų - gėlės į namus Vilniuje, Tauragėje ar kitame Lietuvos mieste.

Gėlės į namus Tauragėje pristatomos nebūtinai nurodžius namų adresą. Jos atvežamos iki tos vietos, kuri labiausiai tinka klientui. Kadangi Tauragės rajone dažnai rengiamos vestuvės - gėlių į namus paslauga yra neįkainojama. Keliaujantiems iš tolimiausių Lietuvos kampelių su savimi vežtis gėles yra labai nefunkcionalu, kadangi kelionės metu jos dažnai nuvysta, o ką jau kalbėti apie papildomą vargą. Kur kas paprasčiau yra užsisakyti gėlės, kurios tam tikru laiku tam tikroje vietoje bus pristatytos klientui tiesiai į rankas. Taigi, jeigu artimieji mini vestuves nuostabiame Tauragės miestelyje - atvykstantieji iš kitų miestų gali užsisakyti gėles, kurios bus atvežtos į bažnyčią ar kitą klientų nurodytą vietą.

Gėlių užsakymo paslauga yra labai paprasta. Užsisakyti internetu galima iš bet kurio pasaulio kampelio ir tam tereikia vos kelių minučių. Nustebinti mylimą žmogų ne tik šventės proga, tačiau parodyti, kad kiekviena diena yra ypatinga - labai paprasta.

l  Pirmiausia pasirinkite gėlę arba puokštę, kuria norėtumėte užsisakyti. Jeigu turite kokių nors specifinių pageidavimų arba norite, kad puokštė būtų sukurta pagal Jūsų individualius poreikius - užpildykite paraiškos formą.

l  Sukonkretinkite informaciją, kad būtumėte tikras, jog Jūsų pasirinkimas patenkins poreikius.

l  Užpildykite adreso laukelį, kad tiksliai pristatytume užsakytą puokštę Jums labiausiai tinkamu metu.

l  Susimokėti už paslaugą galite internetiniu pavedimu. Greita ir paprasta.

Siūlome labai platų skirtingų puokščių pasirinkimą, kurios geriausiai perteikia dovanojimo idėją. Vienos puokštės sukomponuotos iš gėlių, kurios sako “myliu” ir kurias labiausiai rekomenduojama dovanoti mylimam žmogui. Kitos puokštės skirtos pagarbai parodyti, todėl dažnai įsigyjamos kaip gimtadienio dovana. Nepamirškite savo tėveliams kuo dažniau rodyti, kokie jie Jums yra svarbūs ir įteikite nuostabiausių gėlių puokštę be jokios progos. Sukomponavus atitinkamas gėles galima sukurti paslaptingumą simbolizuojančią puokštę, kuri dažniausiai dovanojama tuomet, kai norisi parodyti dėmesį, atskleisti, kad žmogus Jums rūpi. Kiekviena gėlė turi savo reikšmę ir kiekvieną iš jų galite be žodžiu pasakyti kitam žmogui.

Jeigu mažai nusimanote floristikoje ir kai kurie gėlių pavadinimai Jums yra visiškai negirdėti - pasitarkite su mumis! Įvertinę Jūsų poreikius bei galimybes rekomenduosime pačias gražiausias puokštes, kurios net ir labai lietingai dienai gali suteikti daugiau spalvų.