Gėlės - vienas gražiausių gamtos kūrinių, kuris mus džiugina ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Daugelis žmonių tvirtina, kad namus papuošalus gėlėmis (jokio skirtumo, ar vazoninėmis, ar skintomis, laukų ar dekoratyvinėmis) - nuotaika pasidaro kur kas geresnė, tokie namai būna kur kas jaukesni. Gėlių pasirinkimas labai platus, tad n...

Gėlės - vienas gražiausių gamtos kūrinių, kuris mus džiugina ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Daugelis žmonių tvirtina, kad namus papuošalus gėlėmis (jokio skirtumo, ar vazoninėmis, ar skintomis, laukų ar dekoratyvinėmis) - nuotaika pasidaro kur kas geresnė, tokie namai būna kur kas jaukesni. Gėlių pasirinkimas labai platus, tad nieko keisto, kad atsirado tam tikras etiketas, kuris nurodo, kokios gėlės kokiu metu turėtų būti dovanojamos ir ką jos “pasako” žmogui, kokias emocijas bei mintis perteikia.

 

Štai iki šiol priimta galvoti, kad raudonos rožės simbolizuoja aistrą, tad jas rekomenduojama dovanoti tik tam, kuriam jaučiate karštus jausmus. Priešingai yra su baltomis rožėmis, kurios simbolizuoja nekaltumą ir paprastumą. Lygiai tokios pat yra ir baltos eustomos, kurios dažniausiai yra tik puokštės dalis. Jos puikiai dera prie ryškios spalvos  gėlių, taigi sukuria vientisumą ir išbaigtumą.

 

Gėlių puokštės yra dekoruojamos nuostabiais žalumynais, kurie atlieka toli gražu ne tik estetinę funkciją. Daugelis žalumynų turi labai malonų kvapą. Taigi pripildo namus pavasario. Itin mėgstamas eukaliptas, kuris valo namų orą ir tuo pačiu leidžia žmogui kur kas paprasčiau kvėpuoti. Taigi, ieškodami puokštės pagalvokite ir apie tai, kokią papildomą funkciją gali atnešti Jūsų pasirinkta puokštė.

 

Gėlių puokštės suteikia kasdienybei žavesio!

Daugiau

Gėlių Puokštės Yra 16 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rožių puokštės

  Gamta mums dovanojo labai daug įvairių, nuostabių, margaspalvių gėlių, tačiau rožės dažniausiai perkamos, pasirenkamos ir labiausiai mėgstamos. Įdomu tai, kad rožių puokštės yra universalios. Jos puikiai tinka skirtingomis progomis, kad dažnai perka skirtingo charakterio, mąstymo bei požiūrio į gyvenimą žmonės. Galbūt tas rožių universalumas taip ir žavi. Nereikia per daug sukti galvos ieškant puokštės, kadangi pasirinkus rožes paprasčiausiai neprašausite.

   

  Rožių puokštės yra labai įvairios, kadangi ir šiuolaikinės rožės yra labai įvairiapusės. Anksčiau karaliavusios standartinės rožės šiuo metu pasirenkamos rečiau, kadangi kai esti tokia plati pilnavidurių bei neįprastų spalvų rožių pasiūla - daugelis ir renkasi tai, kas yra unikalu ir dažnai atrodo labai vienetinai.

   

  Rožių puokštės gali būti pagamintos vien tik iš rožių ir jos vis tiek atrodo labai puikiai. Lygiai taip pat jos gali būti suderintos su kitais akcentais, kitomis žolelėmis, kurios sukuria vientisumą bei išbaigtumą. Kadangi rožės skleidžia labai malonų kvapą - tai viena iš priežasčių, kodėl pasirenkamos būtent rožių, o ne kitų gėlių puokštės. Svarbu ir tai, kad rožių priežiūra yra  labai paprasta, norint, kad jos ilgai džiugintų Jūsų akis bei uoslę - nereikia jokių papildomų priemonių.

   

  Paprasčiausiai pamerkite gėles ir tegul jos džiugina Jus bei artimuosius. Nuostabi gėlių puokštė laiku ir vietoje gali pakelti nutaiką, suteikia kasdienybei daugiau spalvų ir paprasčiausiai pagerinti sveikatą.

 • Kalėdinės puokštės

  Žiemos šventės – vienos gražiausių metuose. Kartas atrodo, kad ištisus metus gyvename laukimu, kol pagaliau priartės Kalėdų mėnuo ir galėsime pradėti galvoti apie dovanas, kuriomis norisi nudžiuginti mylimus žmones. Kalėdinės puokštės – ne tik puiki dovana, tačiau ir išskirtinė namų puošmena. Juk kokios Kalėdos, kai jų stalo nepuošia žiema alsuojančios puokštės.

   

  Kiekviena Kalėdinė puokštė yra daroma su meile bei dideliu rūpesčiu, kadangi mes suprantame, jog Kalėdos daugeliui žmonių yra labai svarbi šventė metuose ir norisi, kad kiekviena jas simbolizuojanti smulkmena būtų tobula. Būtent tokias puokštes ir stengiamės kurti – tobulas. O jeigu tobulumas Jums atrodo kitaip – prašome susisiekti ir pabandysime kartu įgyvendinti Jūsų idėjas. Juk kiekvienas iš mūsų yra menininkas ir kiekvienas iš mūsų žiūrėdamas į paprasčiausią gėlių puokštę mato skirtingus dalykus.

   

  Jeigu pats puošiame namus Kalėdų proga, tai Kalėdinės puokštės puikiai tinka ne tik kaip dovana, tačiau ir kaip dekoro elementas, kuris gali būti svarbiausiu jūsų Kalėdinių švelnių akcentu. Padovanokite sau gražias akimirkas, svaigų aromatą bei vaikystę, kuri kiekvieną iš mūsų aplanko kartu su gražiausiomis metų šventėmis.

 • Vyriškos puokštės

  Ne tik moterys ir vaikai, tačiau ir yra labai mėgsta įvairiausių progų metu gauti puokštes, kurios simbolizuoja
  jausmus, emocijas, išgyvenimus bei svarbias akimirkas. Visi mes norime būti pastebėti ir būtent vyriškos
  puokštės, kurios geriausiai perteikia kiekvieno individalaus vyro savybes – puikus pasirinkimas.


  Kokios yra tos vyriškos puokštės? Kiekvienas asmuo atsakytų skirtingai, kadangi kol vienam yra svarbiausia,
  kad jos būtų kuo ryškesnės, jose būtų įkomponuojama kuo daugiau skirtingų gėlių bei papildomų elementų, tuo
  tarpu kiti labiausiai orientuojasi į paprastumą, kuris simbolizuoja kiekvieno vyro išgyvenimus bei jausmus. 
  Nereikia jokių progų, kad mylimam žmogui galėtumėte pasakyti, koks jis Jums svarbus. Kiekviena diena yra
  išskirtinė arba kiekvieną dieną mes galime padaryti išskirtine. Svarbiausia apgalvoti žodžius, kurie geriausiai
  perteikia mūsų jausmus ir perduoti juos tam, kuris to vertas.


  Mūsų puokštės iš kitų išsiskiria tuo, kad yra daromos su meile. Kiekvienai gėlei, kuri yra įkompouojama,
  skiriama daug dėmesio, norime, kad ji kuo ilgesnį laiko tarpą džiugintu savo grožiu. Juk būtent to ir nusipelnė
  kiekvienas šios žemės vyras. Dėmesio, kurio mes su kaupu gauname iš jų.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 16 dalykų