Gėlės - vienas gražiausių gamtos kūrinių, kuris mus džiugina ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Daugelis žmonių tvirtina, kad namus papuošalus gėlėmis (jokio skirtumo, ar vazoninėmis, ar skintomis, laukų ar dekoratyvinėmis) - nuotaika pasidaro kur kas geresnė, tokie namai būna kur kas jaukesni. Gėlių pasirinkimas labai platus, tad n...

Gėlės - vienas gražiausių gamtos kūrinių, kuris mus džiugina ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Daugelis žmonių tvirtina, kad namus papuošalus gėlėmis (jokio skirtumo, ar vazoninėmis, ar skintomis, laukų ar dekoratyvinėmis) - nuotaika pasidaro kur kas geresnė, tokie namai būna kur kas jaukesni. Gėlių pasirinkimas labai platus, tad nieko keisto, kad atsirado tam tikras etiketas, kuris nurodo, kokios gėlės kokiu metu turėtų būti dovanojamos ir ką jos “pasako” žmogui, kokias emocijas bei mintis perteikia.

 

Štai iki šiol priimta galvoti, kad raudonos rožės simbolizuoja aistrą, tad jas rekomenduojama dovanoti tik tam, kuriam jaučiate karštus jausmus. Priešingai yra su baltomis rožėmis, kurios simbolizuoja nekaltumą ir paprastumą. Lygiai tokios pat yra ir baltos eustomos, kurios dažniausiai yra tik puokštės dalis. Jos puikiai dera prie ryškios spalvos  gėlių, taigi sukuria vientisumą ir išbaigtumą.

 

Gėlių puokštės yra dekoruojamos nuostabiais žalumynais, kurie atlieka toli gražu ne tik estetinę funkciją. Daugelis žalumynų turi labai malonų kvapą. Taigi pripildo namus pavasario. Itin mėgstamas eukaliptas, kuris valo namų orą ir tuo pačiu leidžia žmogui kur kas paprasčiau kvėpuoti. Taigi, ieškodami puokštės pagalvokite ir apie tai, kokią papildomą funkciją gali atnešti Jūsų pasirinkta puokštė.

 

Gėlių puokštės suteikia kasdienybei žavesio!

Daugiau

Gėlių Puokštės Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rožės

  Gamta mums dovanojo labai daug įvairių, nuostabių, margaspalvių gėlių, tačiau rožės dažniausiai perkamos, pasirenkamos ir labiausiai mėgstamos. Įdomu tai, kad rožių puokštės yra universalios. Jos puikiai tinka skirtingomis progomis, kad dažnai perka skirtingo charakterio, mąstymo bei požiūrio į gyvenimą žmonės. Galbūt tas rožių universalumas taip ir žavi. Nereikia per daug sukti galvos ieškant puokštės, kadangi pasirinkus rožes paprasčiausiai neprašausite.

   

  Rožių puokštės yra labai įvairios, kadangi ir šiuolaikinės rožės yra labai įvairiapusės. Anksčiau karaliavusios standartinės rožės šiuo metu pasirenkamos rečiau, kadangi kai esti tokia plati pilnavidurių bei neįprastų spalvų rožių pasiūla - daugelis ir renkasi tai, kas yra unikalu ir dažnai atrodo labai vienetinai.

   

  Rožių puokštės gali būti pagamintos vien tik iš rožių ir jos vis tiek atrodo labai puikiai. Lygiai taip pat jos gali būti suderintos su kitais akcentais, kitomis žolelėmis, kurios sukuria vientisumą bei išbaigtumą. Kadangi rožės skleidžia labai malonų kvapą - tai viena iš priežasčių, kodėl pasirenkamos būtent rožių, o ne kitų gėlių puokštės. Svarbu ir tai, kad rožių priežiūra yra  labai paprasta, norint, kad jos ilgai džiugintų Jūsų akis bei uoslę - nereikia jokių papildomų priemonių.

   

  Paprasčiausiai pamerkite gėles ir tegul jos džiugina Jus bei artimuosius. Nuostabi gėlių puokštė laiku ir vietoje gali pakelti nutaiką, suteikia kasdienybei daugiau spalvų ir paprasčiausiai pagerinti sveikatą.

 • Eustomos

  Eustomos - vasariškos gėlės. Galbūt todėl jos tokios mėgstamos. Net ir pačiai paprasčiausiai puokštei suteikia išskirtinumo, jausmingumo bei žavingumo. Tai smulkiažiedės gėlės, kurios atskleidžia paprastumą ir tuo pačiu genialumą. Jos puikiai atrodo tiek įkomponuotos prie kitų gėlių, pavyzdžiui, rožių, tiek vienos. Ant vienos gėlės gali būti net iki 10-ies žiedų, taigi taip sukuriamas pilnumas bei suteikiama apimtis. Tuomet puokštė atrodo didesnė, išraiškingesnė bei pilnesnė!

  Eustomos yra labai įvairių spalvų, tad jos puikiai tiks prie pasirinktos aprangos, tiek prie namuose kuriamo interjero. Eustomų lapeliai yra labai smulkūs, todėl puokštei suteikia papildomo žavesio bei lengvumo. Galbūt todėl eustomomis puoštos gėlės labai dažnai pasirenkamos vestuvėms. Jos atrodo mielai, jaukiai bei lengvai. Puikiai dera prie pačių įvairiausių suknelių, kitų nuotakos aprangos akcentų.

  Eustomos taip pat turi labai malonų kvapą uoslei, taigi leis namus pripildyti malonaus aromato. Kadangi jos gražiai džiūsta - galima kartu su rožėmis susidžiovini visą puokštę. Tuomet ji džiugins ne savaitę, dvi, o ištisus metus.

  Jeigu ieškote paprastų gėlių, kurios tuo pačiu turėtų kažką išskirtinio - rinkitės eustomas, kurias mėgsta tiek sau, tiek dovanai gėles perkantys žmonės. Jos pigios, todėl galėsite įsigyti didelį kiekį.

  Leiskite sau džiaugtis pavasariu net ir tada, kai už lango labai niūriai lyja. Juk gėlės suteikia žavesio!

 • Alstromerijos

  Alstromerijos dėl spalvų žaismingumo, ilgo išsilaikymo bei lengvo derinimo su kitomis gėlėmis plačiai naudojamos kuriant skirtingo pobūdžio, tipo bei išvaizdos puokštes.

   

  Alstromerijos buvo pavadintos garsaus švedų botaniko barono Klass von Alstroemer vardu, kuris buvo tarsi „apsėstas“ šių nuostabių gėlių. Jų elegantiškumas, puošnumas ir tuo pačiu paprastumas, lengvumas suteikė joms išskirtinumo ir tapo viena dažniausiai gėlių puokštėse naudojamų gėlių. Kartais ši įstabi gėlė yra pavadinama Peru lelija, kadangi atrodo tarsi šis nuostabus vandens augalas. Tuo pačiu gana ilgai išsilaiko skinta, tad puikiai tinka gėlių puokštėms, kurios džiugina akis.

   

  Šios gėlės dažnai pavadinamos draugiškumo bei ištikimybės simboliu, tad komponuotos su kitomis gėlėmis jos dažniausiai dovanojamos draugams, mylimiems žmonėms, tėveliams, kurie yra svarbiausi žmonės mūsų gyvenime. Viena gėlė gali tiek daug pasakyti ir dažnai net nereikia žodžių, kadangi elegantiška, spalvinga ir lengva gėlių puokštė kartais iškalbingesnė  už tūkstančius žodžių. Būtent tokios yra alstromerijos.

   

  Šios nuostabios gėlės kartais palyginamos ir su orchidėjomis, kadangi žiedai labai panašūs, todėl jomis mėgstama puošti namus lietingais rudenio vakarais. Jeigu ieškote gėlių puokštės, kuri rodytų pagalbą, draugystę, ištikimybę bei susižavėjimą – rinkitės puokštes su alstromerijomis, kurių spalvinė gama plati, tad kiekvienas ras tai, kas jam gražiausia.

 • Gėlės Dėžutėse

  Ieškote išskirtinės gėlių puokštės, kuri leistų ne tik nustebinti mylimą žmogų įvairiausiomis progomis, tačiau tuo pačiu ir suteikti savo namų interjerui šviežumo? Tokiu atveju rinkitės gėles dėžutėse, kurios ne tik atrodo labai patraukliai, tačiau tuo pačiu ir kvepia maloniai.

   

  Norėdami patenkinti skirtingų žmonių poreikius - pateikiame itin platų įvairiausių gėlių pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir kas geriausiai perteikia būtent jo arba asmens, kuris gaus gėlių puokštę, charakterį bei vidų. Juk kiekvienas iš mūsų yra labai skirtingas ir kiekvienas gali atrasti tokią gėlių puokštę, kuri geriausiai atspindi mūsų charakterį.

   

  Gėlės dėžutėse išsiskiria tuo, kad jas yra labai patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą, tad dažniausiai dovanojamos tuomet, kai gėlių gavėjas jas turės dar kurį laiką nešioti: po vestuvių, gimtadienių, krikštynų ir išleistuvių.

   

  Gėlės dėžutėse gali būti perkamos ir savo reikmėms norint, kad namų interjeras atrodytų puikiai ir tuo pačiu namuose visada būtų malonus kvapas. Mūsų parduodamos gėlės džiugins Jus ilgai, o kai praras gyvybingumą - galite susidžiovinti ir taip toliau išlaikyti namus stilingus bei jaukius.

  Tegul Jūsų namuose būna amžinas pavasaris!

 • Kalėdinės puokštės

  Žiemos šventės – vienos gražiausių metuose. Kartas atrodo, kad ištisus metus gyvename laukimu, kol pagaliau priartės Kalėdų mėnuo ir galėsime pradėti galvoti apie dovanas, kuriomis norisi nudžiuginti mylimus žmones. Kalėdinės puokštės – ne tik puiki dovana, tačiau ir išskirtinė namų puošmena. Juk kokios Kalėdos, kai jų stalo nepuošia žiema alsuojančios puokštės.

   

  Kiekviena Kalėdinė puokštė yra daroma su meile bei dideliu rūpesčiu, kadangi mes suprantame, jog Kalėdos daugeliui žmonių yra labai svarbi šventė metuose ir norisi, kad kiekviena jas simbolizuojanti smulkmena būtų tobula. Būtent tokias puokštes ir stengiamės kurti – tobulas. O jeigu tobulumas Jums atrodo kitaip – prašome susisiekti ir pabandysime kartu įgyvendinti Jūsų idėjas. Juk kiekvienas iš mūsų yra menininkas ir kiekvienas iš mūsų žiūrėdamas į paprasčiausią gėlių puokštę mato skirtingus dalykus.

   

  Jeigu pats puošiame namus Kalėdų proga, tai Kalėdinės puokštės puikiai tinka ne tik kaip dovana, tačiau ir kaip dekoro elementas, kuris gali būti svarbiausiu jūsų Kalėdinių švelnių akcentu. Padovanokite sau gražias akimirkas, svaigų aromatą bei vaikystę, kuri kiekvieną iš mūsų aplanko kartu su gražiausiomis metų šventėmis.

 • Vyriškos puokštės

  Ne tik moterys ir vaikai, tačiau ir yra labai mėgsta įvairiausių progų metu gauti puokštes, kurios simbolizuoja
  jausmus, emocijas, išgyvenimus bei svarbias akimirkas. Visi mes norime būti pastebėti ir būtent vyriškos
  puokštės, kurios geriausiai perteikia kiekvieno individalaus vyro savybes – puikus pasirinkimas.


  Kokios yra tos vyriškos puokštės? Kiekvienas asmuo atsakytų skirtingai, kadangi kol vienam yra svarbiausia,
  kad jos būtų kuo ryškesnės, jose būtų įkomponuojama kuo daugiau skirtingų gėlių bei papildomų elementų, tuo
  tarpu kiti labiausiai orientuojasi į paprastumą, kuris simbolizuoja kiekvieno vyro išgyvenimus bei jausmus. 
  Nereikia jokių progų, kad mylimam žmogui galėtumėte pasakyti, koks jis Jums svarbus. Kiekviena diena yra
  išskirtinė arba kiekvieną dieną mes galime padaryti išskirtine. Svarbiausia apgalvoti žodžius, kurie geriausiai
  perteikia mūsų jausmus ir perduoti juos tam, kuris to vertas.


  Mūsų puokštės iš kitų išsiskiria tuo, kad yra daromos su meile. Kiekvienai gėlei, kuri yra įkompouojama,
  skiriama daug dėmesio, norime, kad ji kuo ilgesnį laiko tarpą džiugintu savo grožiu. Juk būtent to ir nusipelnė
  kiekvienas šios žemės vyras. Dėmesio, kurio mes su kaupu gauname iš jų.

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų