Gėlės pagal Nuotaiką Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Gimtadienis

  Gimtadienis - nuostabi šventė, kurią tiesiog būtina minėti kiekvienais metais. Nors dažnai skaičiuodami didelius skaičius pradedame abejoti gimtadienio šventimo svarba, visgi, tai yra BŪTINA. O koks gimtadienis be artimiausių žmonių, kurie linkėdami gražiausių dalykų kartu įteikia lauktas dovanėles bei nuostabiausias gėlių puokštes.

   

  Dovanų įteikimas gimtadienio proga tai ne tik detalė ar priedas, kuris dovanai suteikia daugiau prieskonio. Tai svarbi dovana, kuri simbolizuoja gyvybę, kismą ir net kasdienybę apie kurią mes labai dažnai nepagalvojame. Gimtadienio puokštė yra gyvybė!

   

  Gimtadienio puokštės dovanojamos jau nuo viduramžių. Žinoma, tai populiariausia daryti buvo aukštuomenės luome, tačiau ir vargingiau gyvenantys eidavo į laukus skinti gėlių, kurios ir būdavo dovana jubiliatui.

   

  Gimtadienio proga populiariausia dovanoti ryškių spalvų, margaspalvias, įvairių gėlių puokštės. Kadangi tai diena, kuri skirta paminėti jubiliato gimimui, rekomenduojame pasidomėti, kokia yra to asmens stichija  pagal zodiaką ir pagal tai pasirinkti jam tinkamiausią puokštę: rausvą, raudoną, turinčią daugiausią geltonų gėlių... Nerandate ko ieškote, tačiau norite, kad gėlių puokštė puikiai perteiktų jubiliato charakterį? Kreipkitės individualiai ir pagal Jūsų poreikius sukursime tokią puokštę, kuri atspindės žmogaus būdą.

  Juk visi mes esame skirtingi ir kiekvienas iš mūsų gali būti prilygintinas nuostabiai gėlei ar net visai jų puokštei.

   

  Tegul gimtadienio gėlės įgauna visiškai kitą prasmę. Tegul jos parodo jubiliatui, koks jis Jums yra svarbus.

 • Atsiprašau
 • Vestuvės

  Vestuvės – viena gražiausių švenčių žmogaus gyvenime, tad natūralu, kad jos turi būti paminėtos prideramai. Ir jokio skirtumo, ar planuojate labai dideles vestuves, o gal mažytes, kuriose dalyvaus tik artimiausi Jūsų draugai ir šeima –vistiek reikia laikytis kelių taisyklių, kurios apibrėžia vestuvių šventę. Žiedai, balti bateliai ir vestuvinės puokštės yra būtinos. Ir jokio skirtumo, kokio dydžio Jūsų vestuvės bus - be batelių, žiedų ir nuostabios vestuvių puokštės dviejų žmonių sąjunga nebus visiškai išbaigta.

   

  Kiekvienas skirtingai supranta, kokia turėtų būti vestuvių puokštė, kokia  atrodo gražiausia ir kokia geriausiai atspindi santuoką. Mūsų siūlomos vestuvių puokštės yra „pilnos“. Tai linkime jaunavedžiams ir pilno bei aprūpinto gyvenimo. Taip pat puokštėse dominuoja ir ryškios spalvos, kurios žavi savo energingumu bei linki būtent tokiems būti ir jauniesiems. Kol vieni renkasi ryškių spalvų puokštes, tuo tarpu kitiems gražiausi yra pasteliniai atspalviai, kadangi jie atrodo lengvi ir jaukūs.

   

  Puokštes darome su labai didele meile ir norime, kad nuostabiausios vestuvių puokštės džiugintų Jūsų akis kuo ilgesnį laiko tarpą. Taigi, kuomet jų gyvybė apges –puoštes galima sudžiovinti ir pasilaikyti kaip nuostabų vestuvių simbolį, kuris alsuos gražiausiais prisiminimais bei jaukiausiomis nuotaikomis.

   

  Vestuvių gėlės nėra tik paprasčiausias papuošalas. Tai simbolis,kuris įprasmina dviejų žmonių meilę.

 • Sužadėtuvės

  Sužadėtuvės – pirmas žingsnis link kur kas darnesnio ir artimesnio gyvenimo kartu. Ne veltui Lietuvoje sužadėtuvių šventė yra labai svarbi. Tai lyg ritualas, kuris įprasmina dviejų žmonių pasiruošimą būti kartu visą likusį gyvenimą. O sužadėtuvių proga būtina mylimam žmogui dovanoti nuostabią gėlių puokštę, kuri savyje slepia ir meilės, ir pagarbos, ir draugiškumo simbolius.

   

  Sužadėtuvių puokštės dažniausiai būna švelnių, pastelinių spalvų, kadangi jos rodo ne tik aistrą ir meilę, tačiau pagarbą bei pasitikėjimą. Labiausiai perkamos baltos, rožinės spalvos gėlės, kurios atrodo žavingai, jaukiai. Sužadėtuvių puokštėse dažniausiai dominuoja labai skirtingos gėlės, tiek savo rūšimi, tiek atspalviais. Jos tarsi simbolizuoja įvairiapusiškumą bei dinamiką su kuria teks susidurti gyvenime.

   

  Puokštės gaminamos iš natūraliai augintų gėlių, derinamos kruopščiai vertinant kiekvieną gėlę, naudojamos tinkančios detalės. Mūsų tikslas, kad puokštė kuo ilgiau Jums tarnautų ir tuo pačiu kuo ilgesį laiko tarpą primintų apie vieną gražiausių švenčių Jūsų gyvenime. Kartais gražiausia yra tai, kas paprasčiausia ir kas mieliausia širdžiai, tad rinkitės gražiausias vestuvių puokštes ir dovanokite jas mylimam žmogui.

   

  Juk nieko nėra gražiau ir įsimintinų akimirkų įamžinimą ir kuo ilgesnį išsaugojimą.

 • Diplomo įteikimas
 • Krikštynos

  Krikštynos – vienos gražiausių švenčių vaiko gyvenime, kuomet jam suteikiame labai daug dėmesio. Natūralu, kad krikštynų dienos proga tiek pats vaikutis, tiek tėveliai yra džiuginami nuostabiomis gėlių puokštėmis, kurios alsuoja ne tik nuostabius aromatus bei išskirtinę išvaizdą, tačiau ir gyvybę, laisvumą bei žaismingumą. Būtent tai, ką simbolizuoja mažylis, kurio gražiausios gyvenimo akimirkos dar yra prieš akis.

   

  Siūlome labai platų skirtingų gėlių puokščių, skirtų krikštynoms, pasirinkimą. Nuo paprasčiausių puokščių, kurios labai patinka minimalizmo gerbėjams iki pačių nuostabiausių puokščių, kurios išsiskiria savo puošnumu bei elegancija. Kad ir kokią nuostabią puokštę pasirinktumėte – svarbiausia yra parodyti meilę vaikui, kuris ypatingą dieną yra dėmesio centre ir kuriam skirtos ne tik mūsų puokštės, tačiau ir viso pasaulio gėlės.

   

  Kadangi krikštynos daugeliui simbolizuoja gyvybę – siūlome rinktis ryškių spalvų puokštes, kurios jus džiugina ne tik savo atspalviais, tačiau ir nuostabiu aromatu. Mūsų tikslas yra sukurti tobulas puokštės, kurios puikiai atspindėtų šventę, priežastį, kodėl yra dovanojama ši puiki puokštė. Kiekviena gėlė auginta su meile bei pagarba, kiekvienas puokštės komponentas derinamas individualiai įvertinus ne tik spalvas, tačiau ir aromatus bei šviežumo išsilaikymo galimybes.

 • Valentino diena

  Valentino diena – viena gražiausių švenčių metuose. Žinoma, mylimam žmogui rodyti meilę reikia ištisus metus, tačiau būtent vasario 14-ą dieną ta meilės išraiška dažniausiai būna pilnesnė, malonesnė bei jaukesnė. O juk nieko nėra nuostabiau kaip Valentino dienos proga nudžiuginti žmogų nuostabiausių gėlių puokšte.

   

  Valentino dieną svarbiausia yra ne dovanos, tačiau meilės išraiška, gyvybė bei puoselėjimas, galbūt todėl gėlės tapo tokiu įprastu simboliu, kuris rodo ne tik pagarbą, tačiau ir dėmesį, kurio nori kiekvienas žmogus. Ilgai išsilaikančios gėlių puokštės geriausiai atspindi nuolatos besisukantį gyvybės ratą ir jo svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. Kaip du žmonės sutinka vienas kitą ir pasiruošę būti drauge likusį gyvenimą. Taip pat yra ir su gėlėmis, kurios džiugina Jūsų akis, tačiau taip pat reikalauja dėmesio. Tai simboliška, tad gėlės Valentino dieną tapo neatsiejama daugelio žmonių dalis.

   

  Valentino dienos proga dažniausiai pasirenkamos ryškiai raudonų gėlių puokštės, kadangi raudona spalva jau seno įvardijama kaip meilės ir aistros spalva. Visgi, dalis žmonių renkasi kiek kitas alternatyvas norėdami parodyti pagarbą, prisirišimą bei atsidavimą. Tam puikiai tinka šviesių, pastelinių spalvų gėlių puokštės, kurios ilgą laiką džiugina gavėjo akis.

   

  Meilė – nuostabus jausmas, kurį nusipelnė patirti kiekvienas asmuo. Mylėkite ne tik Valentino dieną, tačiau visus metus.

 • Motinos diena

  Mama – brangiausias žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Ir jokio skirtumo, kiek vaikui metų. Kol jis turi mamą – tol jis yra vaikas, kuris jus rūpestį, meilę bei paguodą kiekviename žingsnyje. Nors meilė mamai yra neįvertinama ir turi būti puoselėjama kiekvieną dieną, tačiau mamos dieną dažniausiai  mylimiausiam žmogui suteikiama kur kas daugiau dėmesio, kadangi norisi parodyti, koks jis mums yra svarbus ir kad be jo nebūtume tokiais žmonėmis, kokiais esame dabar.

   

  Ieškodami gėlių puokštės mamai pasižiūrėkite, kokia labiausiai tinka, kokios gėlės geriausiai atspindi Jūsų mamos charakterį. Ar ryškios, kadangi Jūsų mamytė yra ryški ir veikli asmenybė? O gal pastelinių spalvų, kadangi mama yra rami ir nuo jos visada sklinda šiluma... Gėlės gali labai puikiai perteikti žmogų ir įprasminti jo charakterį.

   

  Gėlės mamos dienai gali komponuojamos naudojant pagrindinę gėlę ir prie jos derinant kitas arba galima kurti iš labai išskirtinių gėlių, kurios tarpusavyje kuria vientisumo bei jaukumo jausmą. Svarbiausia, kad susikurta gėlių puokštė rodytų, kad mama jums yra labai svarbus žmogus, kuriam reikia skirti kuo daugiau meilės ir kuo daugiau dėmesio.

   

  Tegul mama žino, kokia Jums yra svarbi ne tik mamos dienos proga!

 • Moters diena

  Nustebini moterį būtina ne tik mamos dienos proga, tačiau ir kiekvieną dieną. Pasakyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus nereikia tuomet, kai kalendoriukas informuoja apie šventes. Tą reikia daryti kiekvieną dieną, kadangi pasakyti “ačiū” nereikia priežasčių.

   

  Moters dienos proga siūlome įsigyti labai platų bei įvairiapusišką skirtingų puokščių pasirinkimą. Nuo pastelinių spalvų puokščių, kurios daugeliui siejasi su ramuma bei paprastumu iki ryškių gėlių puokščių, kurios dažniausiai pasirenkamos tų, kurie mėgsta išskirtinumą, ekstravaganciją bei puošnumą. Būtent tokios puokštės dažniausiai dovanojamos ryškioms bei dėmesio centre būti mėgstančioms moterims.

   

  Gėlės moters dienos proga atitinka pačių išrankiausių žmonių poreikius. Jos yra gyvybingos, ilgai laikosi, puikiai kvepia bei džiugina moters akis ilgą laiką. Siūlome dovanoti gėles krepšeliuose, kurios išsiskiria savo unikaliu dizainu bei išskirtinėmis savybėmis. Gėlės dėžutėse laikosi ilgą laiko tarpą, kadangi joms sukuriamas specialiai tinkantis mikro klimatas, kuris leidžia džiaugtis puikiai atrodančiomis ir ilgai aromatingomis gėlėmis.

   

  Moters dienos proga svarbiausia dovanoti ne dovanas, tačiau dėmesį ir meilę, kurio nusipelnė visos pasaulio moteris. Nelaukite moters dienos - nustebinkite mylimą žmogų įprastą dieną. Juk moterys yra tos vertos.

 • Tėvo diena

  Tėtis - vienas brangiausių žmonių kiekvieno asmens gyvenime, tad kuomet kalendorius informuoja apie artėjančią tėčio dieną - kiekvienas vaikas privalo jam įteikti gražiausią puokštę, pasakyti maloniausius žodžius bei padėkoti, kad tėtis visada šalia. Gėlės tėvo dienos proga yra puiki dovana, kuri simbolizuoja gyvybę, pagarbą bei padėką.

   

  Tėčio dienos proga mylimą žmogų siūlome pradžiuginti nuotaikingų spalvų puokšte. Gražiausios gėlės, kurios visada kvepia pavasariu ir net pačiomis šalčiausiomis dienomis apie save primena nuostabiu aromatu.

   

  Mūsų kataloge galite rasti labai įvairių skirtingų puokščių pasirinkimą. Nuo tokių, kurios atrodo labai pompastiškai iki tokių, kurios pasižymi minimalizmu bei paprastumu. Svarbiausia, kad įteikdami gėles tartumėte gražiausius, šilčiausius žodžius, kurie bus prasmingi Jūsų tėčiui. Tėčio dienos proga puikiai tinka tiek pastelinių spalvų, tiek ryškių atspalvių gėlės, kurios komponuojamos derinant ne tik spalvas, tačiau ir aromatą bei suderinamumą. Puokštėse komponuojamos gėlės yra “gyvos’ ir gražios, tad dar ilgai džiugins ne tik Jūsų regą, tačiau nosies receptorius.

   

  Nustebinti mylimiausią tėtį pasaulyje yra labai paprasta. Tereikia įteikti jam nuostabią puokštę bei pasakyti gražiausius žodžius.

 • Mokyklos baigimas
 • Pasiilgau
 • Įsimylėjau
 • Ačiū!
 • Gimė sūnus ar dukra
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų