Vestuvės

Vestuvės – viena gražiausių švenčių žmogaus gyvenime, tad natūralu, kad jos turi būti paminėtos prideramai. Ir jokio skirtumo, ar planuojate labai dideles vestuves, o gal mažytes, kuriose dalyvaus tik artimiausi Jūsų draugai ir šeima –vistiek reikia laikytis kelių taisyklių, kurios apibrėžia vestuvių šventę. Žiedai, balti bateliai ir vestuvinės ...

Vestuvės – viena gražiausių švenčių žmogaus gyvenime, tad natūralu, kad jos turi būti paminėtos prideramai. Ir jokio skirtumo, ar planuojate labai dideles vestuves, o gal mažytes, kuriose dalyvaus tik artimiausi Jūsų draugai ir šeima –vistiek reikia laikytis kelių taisyklių, kurios apibrėžia vestuvių šventę. Žiedai, balti bateliai ir vestuvinės puokštės yra būtinos. Ir jokio skirtumo, kokio dydžio Jūsų vestuvės bus - be batelių, žiedų ir nuostabios vestuvių puokštės dviejų žmonių sąjunga nebus visiškai išbaigta.

 

Kiekvienas skirtingai supranta, kokia turėtų būti vestuvių puokštė, kokia  atrodo gražiausia ir kokia geriausiai atspindi santuoką. Mūsų siūlomos vestuvių puokštės yra „pilnos“. Tai linkime jaunavedžiams ir pilno bei aprūpinto gyvenimo. Taip pat puokštėse dominuoja ir ryškios spalvos, kurios žavi savo energingumu bei linki būtent tokiems būti ir jauniesiems. Kol vieni renkasi ryškių spalvų puokštes, tuo tarpu kitiems gražiausi yra pasteliniai atspalviai, kadangi jie atrodo lengvi ir jaukūs.

 

Puokštes darome su labai didele meile ir norime, kad nuostabiausios vestuvių puokštės džiugintų Jūsų akis kuo ilgesnį laiko tarpą. Taigi, kuomet jų gyvybė apges –puoštes galima sudžiovinti ir pasilaikyti kaip nuostabų vestuvių simbolį, kuris alsuos gražiausiais prisiminimais bei jaukiausiomis nuotaikomis.

 

Vestuvių gėlės nėra tik paprasčiausias papuošalas. Tai simbolis,kuris įprasmina dviejų žmonių meilę.

Daugiau

Vestuvės Yra 7 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų