Sužadėtuvės

Sužadėtuvės – pirmas žingsnis link kur kas darnesnio ir artimesnio gyvenimo kartu. Ne veltui Lietuvoje sužadėtuvių šventė yra labai svarbi. Tai lyg ritualas, kuris įprasmina dviejų žmonių pasiruošimą būti kartu visą likusį gyvenimą. O sužadėtuvių proga būtina mylimam žmogui dovanoti nuostabią gėlių puokštę, kuri savyje slepia ir meilės, ir pagar...

Sužadėtuvės – pirmas žingsnis link kur kas darnesnio ir artimesnio gyvenimo kartu. Ne veltui Lietuvoje sužadėtuvių šventė yra labai svarbi. Tai lyg ritualas, kuris įprasmina dviejų žmonių pasiruošimą būti kartu visą likusį gyvenimą. O sužadėtuvių proga būtina mylimam žmogui dovanoti nuostabią gėlių puokštę, kuri savyje slepia ir meilės, ir pagarbos, ir draugiškumo simbolius.

 

Sužadėtuvių puokštės dažniausiai būna švelnių, pastelinių spalvų, kadangi jos rodo ne tik aistrą ir meilę, tačiau pagarbą bei pasitikėjimą. Labiausiai perkamos baltos, rožinės spalvos gėlės, kurios atrodo žavingai, jaukiai. Sužadėtuvių puokštėse dažniausiai dominuoja labai skirtingos gėlės, tiek savo rūšimi, tiek atspalviais. Jos tarsi simbolizuoja įvairiapusiškumą bei dinamiką su kuria teks susidurti gyvenime.

 

Puokštės gaminamos iš natūraliai augintų gėlių, derinamos kruopščiai vertinant kiekvieną gėlę, naudojamos tinkančios detalės. Mūsų tikslas, kad puokštė kuo ilgiau Jums tarnautų ir tuo pačiu kuo ilgesį laiko tarpą primintų apie vieną gražiausių švenčių Jūsų gyvenime. Kartais gražiausia yra tai, kas paprasčiausia ir kas mieliausia širdžiai, tad rinkitės gražiausias vestuvių puokštes ir dovanokite jas mylimam žmogui.

 

Juk nieko nėra gražiau ir įsimintinų akimirkų įamžinimą ir kuo ilgesnį išsaugojimą.

Daugiau

Sužadėtuvės Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų