Krikštynos

Krikštynos – vienos gražiausių švenčių vaiko gyvenime, kuomet jam suteikiame labai daug dėmesio. Natūralu, kad krikštynų dienos proga tiek pats vaikutis, tiek tėveliai yra džiuginami nuostabiomis gėlių puokštėmis, kurios alsuoja ne tik nuostabius aromatus bei išskirtinę išvaizdą, tačiau ir gyvybę, laisvumą bei žaismingumą. Būtent tai, ką simboli...

Krikštynos – vienos gražiausių švenčių vaiko gyvenime, kuomet jam suteikiame labai daug dėmesio. Natūralu, kad krikštynų dienos proga tiek pats vaikutis, tiek tėveliai yra džiuginami nuostabiomis gėlių puokštėmis, kurios alsuoja ne tik nuostabius aromatus bei išskirtinę išvaizdą, tačiau ir gyvybę, laisvumą bei žaismingumą. Būtent tai, ką simbolizuoja mažylis, kurio gražiausios gyvenimo akimirkos dar yra prieš akis.

 

Siūlome labai platų skirtingų gėlių puokščių, skirtų krikštynoms, pasirinkimą. Nuo paprasčiausių puokščių, kurios labai patinka minimalizmo gerbėjams iki pačių nuostabiausių puokščių, kurios išsiskiria savo puošnumu bei elegancija. Kad ir kokią nuostabią puokštę pasirinktumėte – svarbiausia yra parodyti meilę vaikui, kuris ypatingą dieną yra dėmesio centre ir kuriam skirtos ne tik mūsų puokštės, tačiau ir viso pasaulio gėlės.

 

Kadangi krikštynos daugeliui simbolizuoja gyvybę – siūlome rinktis ryškių spalvų puokštes, kurios jus džiugina ne tik savo atspalviais, tačiau ir nuostabiu aromatu. Mūsų tikslas yra sukurti tobulas puokštės, kurios puikiai atspindėtų šventę, priežastį, kodėl yra dovanojama ši puiki puokštė. Kiekviena gėlė auginta su meile bei pagarba, kiekvienas puokštės komponentas derinamas individualiai įvertinus ne tik spalvas, tačiau ir aromatus bei šviežumo išsilaikymo galimybes.

Daugiau

Krikštynos Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų