Motinos diena

Mama – brangiausias žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Ir jokio skirtumo, kiek vaikui metų. Kol jis turi mamą – tol jis yra vaikas, kuris jus rūpestį, meilę bei paguodą kiekviename žingsnyje. Nors meilė mamai yra neįvertinama ir turi būti puoselėjama kiekvieną dieną, tačiau mamos dieną dažniausiai  mylimiausiam žmogui suteikiama kur kas daugiau dė...

Mama – brangiausias žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Ir jokio skirtumo, kiek vaikui metų. Kol jis turi mamą – tol jis yra vaikas, kuris jus rūpestį, meilę bei paguodą kiekviename žingsnyje. Nors meilė mamai yra neįvertinama ir turi būti puoselėjama kiekvieną dieną, tačiau mamos dieną dažniausiai  mylimiausiam žmogui suteikiama kur kas daugiau dėmesio, kadangi norisi parodyti, koks jis mums yra svarbus ir kad be jo nebūtume tokiais žmonėmis, kokiais esame dabar.

 

Ieškodami gėlių puokštės mamai pasižiūrėkite, kokia labiausiai tinka, kokios gėlės geriausiai atspindi Jūsų mamos charakterį. Ar ryškios, kadangi Jūsų mamytė yra ryški ir veikli asmenybė? O gal pastelinių spalvų, kadangi mama yra rami ir nuo jos visada sklinda šiluma... Gėlės gali labai puikiai perteikti žmogų ir įprasminti jo charakterį.

 

Gėlės mamos dienai gali komponuojamos naudojant pagrindinę gėlę ir prie jos derinant kitas arba galima kurti iš labai išskirtinių gėlių, kurios tarpusavyje kuria vientisumo bei jaukumo jausmą. Svarbiausia, kad susikurta gėlių puokštė rodytų, kad mama jums yra labai svarbus žmogus, kuriam reikia skirti kuo daugiau meilės ir kuo daugiau dėmesio.

 

Tegul mama žino, kokia Jums yra svarbi ne tik mamos dienos proga!

Daugiau

Motinos diena Yra 14 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų