Gėlės Yra 21 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Eustomos

  Eustomos - vasariškos gėlės. Galbūt todėl jos tokios mėgstamos. Net ir pačiai paprasčiausiai puokštei suteikia išskirtinumo, jausmingumo bei žavingumo. Tai smulkiažiedės gėlės, kurios atskleidžia paprastumą ir tuo pačiu genialumą. Jos puikiai atrodo tiek įkomponuotos prie kitų gėlių, pavyzdžiui, rožių, tiek vienos. Ant vienos gėlės gali būti net iki 10-ies žiedų, taigi taip sukuriamas pilnumas bei suteikiama apimtis. Tuomet puokštė atrodo didesnė, išraiškingesnė bei pilnesnė!

  Eustomos yra labai įvairių spalvų, tad jos puikiai tiks prie pasirinktos aprangos, tiek prie namuose kuriamo interjero. Eustomų lapeliai yra labai smulkūs, todėl puokštei suteikia papildomo žavesio bei lengvumo. Galbūt todėl eustomomis puoštos gėlės labai dažnai pasirenkamos vestuvėms. Jos atrodo mielai, jaukiai bei lengvai. Puikiai dera prie pačių įvairiausių suknelių, kitų nuotakos aprangos akcentų.

  Eustomos taip pat turi labai malonų kvapą uoslei, taigi leis namus pripildyti malonaus aromato. Kadangi jos gražiai džiūsta - galima kartu su rožėmis susidžiovini visą puokštę. Tuomet ji džiugins ne savaitę, dvi, o ištisus metus.

  Jeigu ieškote paprastų gėlių, kurios tuo pačiu turėtų kažką išskirtinio - rinkitės eustomas, kurias mėgsta tiek sau, tiek dovanai gėles perkantys žmonės. Jos pigios, todėl galėsite įsigyti didelį kiekį.

  Leiskite sau džiaugtis pavasariu net ir tada, kai už lango labai niūriai lyja. Juk gėlės suteikia žavesio!

 • Alstromerijos

  Alstromerijos dėl spalvų žaismingumo, ilgo išsilaikymo bei lengvo derinimo su kitomis gėlėmis plačiai naudojamos kuriant skirtingo pobūdžio, tipo bei išvaizdos puokštes.

   

  Alstromerijos buvo pavadintos garsaus švedų botaniko barono Klass von Alstroemer vardu, kuris buvo tarsi „apsėstas“ šių nuostabių gėlių. Jų elegantiškumas, puošnumas ir tuo pačiu paprastumas, lengvumas suteikė joms išskirtinumo ir tapo viena dažniausiai gėlių puokštėse naudojamų gėlių. Kartais ši įstabi gėlė yra pavadinama Peru lelija, kadangi atrodo tarsi šis nuostabus vandens augalas. Tuo pačiu gana ilgai išsilaiko skinta, tad puikiai tinka gėlių puokštėms, kurios džiugina akis.

   

  Šios gėlės dažnai pavadinamos draugiškumo bei ištikimybės simboliu, tad komponuotos su kitomis gėlėmis jos dažniausiai dovanojamos draugams, mylimiems žmonėms, tėveliams, kurie yra svarbiausi žmonės mūsų gyvenime. Viena gėlė gali tiek daug pasakyti ir dažnai net nereikia žodžių, kadangi elegantiška, spalvinga ir lengva gėlių puokštė kartais iškalbingesnė  už tūkstančius žodžių. Būtent tokios yra alstromerijos.

   

  Šios nuostabios gėlės kartais palyginamos ir su orchidėjomis, kadangi žiedai labai panašūs, todėl jomis mėgstama puošti namus lietingais rudenio vakarais. Jeigu ieškote gėlių puokštės, kuri rodytų pagalbą, draugystę, ištikimybę bei susižavėjimą – rinkitės puokštes su alstromerijomis, kurių spalvinė gama plati, tad kiekvienas ras tai, kas jam gražiausia.

 • Gėlės Dėžutėje

  Ieškote išskirtinės gėlių puokštės, kuri leistų ne tik nustebinti mylimą žmogų įvairiausiomis progomis, tačiau tuo pačiu ir suteikti savo namų interjerui šviežumo? Tokiu atveju rinkitės gėles dėžutėje, kurios ne tik atrodo labai patraukliai, tačiau tuo pačiu ir kvepia maloniai.

   

  Norėdami patenkinti skirtingų žmonių poreikius - pateikiame itin platų įvairiausių gėlių pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir kas geriausiai perteikia būtent jo arba asmens, kuris gaus gėlių puokštę, charakterį bei vidų. Juk kiekvienas iš mūsų yra labai skirtingas ir kiekvienas gali atrasti tokią gėlių puokštę, kuri geriausiai atspindi mūsų charakterį.

   

  Gėlės dėžutėse išsiskiria tuo, kad jas yra labai patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą, tad dažniausiai dovanojamos tuomet, kai gėlių gavėjas jas turės dar kurį laiką nešioti: po vestuvių, gimtadienių, krikštynų ir išleistuvių.

   

  Gėlės dėžutėje gali būti perkamos ir savo reikmėms norint, kad namų interjeras atrodytų puikiai ir tuo pačiu namuose visada būtų malonus kvapas. Mūsų parduodamos gėlės džiugins Jus ilgai, o kai praras gyvybingumą - galite susidžiovinti ir taip toliau išlaikyti namus stilingus bei jaukius.

  Tegul Jūsų namuose būna amžinas pavasaris!

 • Skintos gėlės
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 21 dalykų