Alytus - nuostabus miestas su nuostabiais jame gyvenančiais vietiniais. Šeštas pagal dydį Lietuvos miestas noriai laukia turistų trokštančių susipažinti su vietinių kultūra, pomėgiais bei architektūriniais šedevrais. Užsukus į Alytų nepamirškite aplankyti: Žydų memorialo, Lietuvos Partizanų štabo bunkerio (pagerbkite juos ir padėkai už jų atsidavimą palikite gėlių), aplankykite Alytaus miesto Sinagogą, Dapkiškių dvarą, Mergos akmenį, Laumės akmenį ir kitus objektus, kurie geriausiai atspindi Alytaus vietinių dvasią. Tiesa, Alytus siūlo ne tik daug lankytinų objektų, tačiau ir labai platų paslaugų spektrą. Nuo moderniausių skaniausią maistą tiekiančių kavinių iki gėlių, kurios džiugina ne tik kitus, tačiau ir patį save. Gėlės internetu Alytuje kaip paslauga, nėra labai sena, tačiau daugelis vietinių džiaugiasi, kad tai greitas ir paprastas būdas mylimam žmogui parodyti, koks jis Jums yra svarbus.

Gėlės į namus užsakomos ne tik norint pasveikinti žmogų. Alytuje populiarėja gėlių užsisakymas paprasčiausiai sau, norint praskaidrinti dieną. Tokių užsakymų metu žmonės labai domisi gėlių reikšmėmis. Žinoma, geriausia pasitarti su mumis - floristais. Įvertindami kiekvieno žmogaus poreikius galime pasiūlyti tiek mažus žiedelius turinčių, paprastumą simbolizuojančių gėlių puokštes, tiek labai išskirtines bei pompastiškas puokštes.

ROŽĖS. Tai vienos populiariausių gėlių Lietuvoje, kurios dovanojamos išskirtinėmis progomis. Raudona rožė simbolizuoja karštą meilę, balta - nekaltumą ir tyrumą, geltona  - rūpestį, o rožinė - švelnumą. Priklausomai nuo progos rekomenduojame pasirinkti atitinkamų spalvų rožes.

IRISAI. Šios gėlės labai dažnai įkomponuojamos kaip pridėtinės greta kitų gėlių. Jos simbolizuoja draugystę, taigi jas dovanodamas žmogus kitam asmeniui parodo, koks jis jam yra svarbus.

GVAZDIKAI. Jie taip pat turi daug reikšmių ir priklausomai nuo to kam dovanojama - reikia pasirinkti atitinkamos spalvos gvazdikus. Jie, kaip ir rožės, gali simbolizuoti nuo meilės yra tyrumo bei pagarbos. Mylimiesiems rekomenduojama dovanoti įvairiausių spalvų gvazdikų puokštes.

AMARILIS. Tai gėlės, kurios geriausiai perteikia vyriškumą, tad jeigu gėlės įteikiamos vyrui - puokštėje turėtų dominuoti amariliai. Jis tarsi sako “didžiuojuosi, kad tave turiu”.

ORCHIDĖJA. Viena jautriausių ir šilčiausių gėlių, kuri atstovauja tobulos moters prototipą. Šias gėles priimta dovanoti tik mylimiems žmonėms,

GERBEROS. Jos simbolizuoja paslaptingumą, tad siūlome dovanoti tiems, kuriems jaučiate simpatiją. Šių gėlių grožis pakelia nuotaiką, taigi puikiai tinka kaip dovana draugams.

KALIJOS. Tai prisirišimo, nuolankumo bei lojalumo gėlės.

Visos gėlės turi reikšmes ir jas dovanodami mes tarsi perduodame tam tikrą žinutę. Tiesa, ne visos gėlės “gerai jaučiasi” būdamos viena kitos, tad profesionalaus floristo patarimai yra būtini jas derinant.

Užsisakydami gėles į namus taip pat galite pasiteirauti, kaip konkrečias gėles ilgiau išlaikyti. Tokiu atveju jos ilgai džiugins ir skleis tą teigiamą energiją, kuri yra dovanojama kartu su gėlių puokšte.

Kiekviena gėlė turi reikšmę, kuri atskleidžia skirtingas emocijas bei jausmus. Kadangi gėlės į namus palengvina dovanojimą - daugeliui žmonių artimo žmogaus nustebinimas yra kur kas paprastesnis ir patogesnis.  Tegul kiekviena diena būna kaip šventė, kuri verta nuostabiausių linkėjimų.