Geltonų rožių ir orchidėjų puokštė su žalumynais Padidinti

Geltona ir žalia su orchidėjomis

Puokštė_03

6 šakos smulkiažiedžių rožių, 5 oranžinės rožės, 4 šakos chrizantemų "Santini" , 3 šakos raudonų uogų "Hiperikum", 3 šakos geltonų alstromerijų , 5 geltonos orchidėjos. Žalumynai: eukaliptas ir „Salal“.

Smulkiau

43,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Geltonos spalvos gėlės jau nuo seno simbolizavo pagarbą bei tikėjimą gražesne ateitimi. Floristikos moksle įprasta geltonas gėles derinti su žaliais lapeliais, kurie ramina, kurie padeda atsipalaiduoti ir kurie tampa objektu į kurį galima žiūrėti ištisas dienas....6 šakos smulkiažiedžių rožių ir 5 oranžinės rožės sukuria puokštės pilnavertiškumą, pagrindą. Greta įkomponuojamos ir 5 geltonos orchidėjos, kurios ne tik džiugina savo estetika, tačiau ir nuostabiu kvapu. Sakoma, kad orchidėjos turi būti dovanojamos tik mylimam žmogui, kurį gerbiate, taigi ši puokštė universali ir tinka įvairiausiomis progomis. Galiausiai, puokštę “išbaigia” 4 šakos chrizantemų "Santini", 3 šakos raudonų uogų "Hiperikum", 3 šakos geltonų alstromerijų. Puokštėje dominuojanti geltona spalva kuria jaukumo bei šilumos įspūdį.

    Puokštė dekoruojama eukaliptu, kuris skleidžia malonų kvapą, valo namų orą.