Geltonos rožės Padidinti

Geltonos rožės

Puokštė_04

20 geltonų rožių ir 10 geltonų kraspedijų.

Smulkiau

44,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Ar esate kada nors matę tobulą gėlių puokštę? Kol vieniems ji atrodo geriausiai perteikiama į vieną vietą sukomplektavus daug skirtingų gėlių, tuo tarpu kiti galvoja, kad gražiausia yra tai, kas paprasta... 20 geltonų rožių sukomponuotų kartu su 20 geltonų kraspedijų. Ar eate matę ką nors tokio paprasto ir tuo pačiu tokio tobulo?

    Geltonos rožės simbolizuoja pagarbą, todėl jas priimta dovanoti tėveliams, draugams, ligoniams ir kitiems gyvenime Jums svarbiems asmenims, kuriems norite pasakyti, kad jie yra mylimi ir gerbiami. Rutulinės kraspedijos ne tik tobulai “išbaigia” puokštę, tačiau tuo pačiu nuvytus rožėms gali būti panaudojamos kaip dekoracija. Kartais genialumas slypi paprastume ir ši puokštė tai geriausiai įrodo.