Baltų ir raudonų rožių puokštė Padidinti

Baltų ir raudonų rožių puokštė

Puokštė_05

10 raudonų rožių, 11 baltų rožių

Smulkiau

35,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Baltos ir raudonos spalvų derinimas - klasika, kuri geriausiai suvienija aistringą meilę ir tyrumą. Jau nuo seno priimta tokios spalvų gėlių komplektą dovanoti mylimiems žmonėms. Nuostabi puokštė iš 10 raudonų rožių ir 11 baltų rožių suvienija aistringą ir tuo pačiu tyrą meilę.

    Paprasta, tačiau tuo pačiu išskirtinė puokštė puikiai tinka vestuvėms, Krikštynoms ir kitoms panašioms šventėms, kur gėlės yra ne tik dekoracija, tačiau ir reikšmę turintis akcentas. Be jo pati šventė būtų tarsi ne tokia, kokia turėtų būti. Rožės - vienos ilgiausiai akį džiuginančių gėlių, o kai jos pradės vysti - išimkite iš vandens ir džiovinkite. Tuomet nuostabios šventės gėlės ilgus metus džiugins Jūsų akis. Išsaugoti prisiminus yra taip paprasta!