Raudonos rožės austomose Padidinti

Raudonos rožės eustomose

Puokštė_06

10 raudonų rožių, 5 šakos pilnavidurių baltų eustomų, 5 šakos baltų alstromerijų

Smulkiau

32,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Eustomos - gėlės mus pasiekusios net iš tolimosios Šiaurės Amerikos. Ši gėlė kartais pavadinama prerijų gėle, kadangi sėkmingai “iškenčia” net ir didelius karščius. Todėl eustomos dažnai dovanojamos vasaros metu, kadangi kaitra joms netrukdo džiuginti savo grožiu. Į puokštę, kurioje bus 5 šakos pilnavidurių baltų eustomų, įkomponuojama ir 10 raudonų rožių. Taip sukuriamas spalvinis tobulumas susiliejant raudonai bei baltai spalvoms. Rožės ir eustomos puikiai dera viena greta kitos, todėl ilgai žydi, nereikalauja jokios priežiūros. Puokštei išbaigti įkomponuojamos ir 5 šakos baltų alstromerijų. Ši gėlė kartaus pavadinama lietuviškąja lelija, kadangi atrodo labai miela, jauki, žavi... Jeigu egzistuoja tobulumas, tai raudonos rožės eustomose yra tobulumo sinonimas.