Raudonų rožių gėlių puokštė Padidinti

Raudonų rožių puokštė

Puokštė_07

30 raudonų rožių

Smulkiau

42,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Platus nuostabiausių gėlių derinių pasirinkimas niekada negali nustebti klasikinių puokščių, kuri ilgus metus dovanojama įvairiausiomis progomis. 30 raudonų rožių - tai meilė, tai pagarba, tai aistra ir draugystė. Tai puokštė, kurią galima dovanoti bet kokiomis progomis ir kuri gavėją privers aiktelėti, nusišypsoti, kurio diena taps išskirtinė. Skaičius 30 - magiškas. Kultūrologijoje dažnai minimas 30-metis, kaip žingsnis į naują gyvenimo etapą, kaip riba, nuo kurios galima pradėti keisti savo gyvenimą. Neveltui 30-mečio proga priimta dovanoti ir 30 raudonų rožių, kurios rodo gyvybingumą, aistrą ir... gyvenimą!

    Jeigu egzistuoja tobula puokštė, tai ją sudaro 30 raudonų rožių dideliais žiedais. Rožės išsilaiko ilgai, o vėliau jas galima susidžiovinti ir įkomponuoti į namų interjerą.