Baltos rožės Padidinti

Baltos rožės

Puokštė_08

30 baltų rožių

Smulkiau

50,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Kaip atrodo tobula vestuvių puokštė? Kiekviena jaunoji ją įsivaizduoja savaip. Kol vienos nori kuo išskirtinesnės ir didesnės, tuo tarpu kitos ieško paprastumo, o tuo pačiu ir tyrumo. 30 baltų rožių - elegantiška, išskirtinė ir tuo pačiu puikiai vestuvių dvasią perteikianti puokštė, kuri ne tik dera prie įvairiausio stiliaus suknelių, tačiau taip pat išlaiko vestuvių puokščių tradicijas.

    Baltos rožės populiarios ne tik vestuvių metu, tačiau ir kaip dovana. Balta spalva simbolizuoja tyrumą, paprastumą ir nuoširdumą. Jos puikiai tinka bet kokiomis progomis, bet kokiam žmogui. Svarbiausia, kad jis Jums būtų svarbus, kadangi baltų rožių puokštė būtent tai ir simbolizuoja.