Geltonų ir oranžinių rožių puokštė Padidinti

Geltonų ir oranžinių rožių puokštė

Puokštė_09

20 oranžinių rožių , 19 geltonų rožių

Smulkiau

60,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • 20 oranžinių rožių ir 19 geltonų rožių - išskirtinė puokštė, kuri tinka išskirtinėms, drąsioms asmenybėms. Tiek geltona, tiek oranžinė spalvos simbolizuoja saulę, kuri kiekvieną niūrią dieną gali padaryti šviesesne ir malonesne. Įdomu tai, kad dažniausiai geltonos ir oranžinės spalvos gėlių puokštės dažniausiai dovanojamos intelektualiems asmenims norint parodyti pagarbą, o gal net ir padėką. Ryški puokštė tinka ryškioms asmenybėms, kurios nebijo būti pastebėtos, nebijo patraukti aplinkinių žmonių dėmesio. Ši puokštė - ne tik nuostabi namus šilumos pripildanti atgaiva, tačiau ir išskirtinė detalė vestuvėse, krikštynose arba gimtadienio dieną.

    Jeigu ieškote kažko kitokio, kažko unikalaus ir neperprantamo - geltonų ir oranžinių rožių puokštė yra tobulas pasirinkimas.