Violetinių ir baltų rožių puokštė Padidinti

Violetinių ir baltų rožių puokštė

Puokštė_10

20 violetinės spalvos rožių, 9 baltos rožės

Smulkiau

41,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Violetinė spalva - prabangos, karališkumo simbolis. Suderinta su balta ji tuo pačiu išlaiko žemiškumą ir paprastumą. Nuostabi puokštė, kurioje sukomplektuota 20 violetinės spalvos rožių ir 9 baltos rožės puikiai tinka bet kokiomis progomis.
    Violetinė spalva yra pati mistiškiausia ir magiškiausia. Dovanodami gėles, kurios yra violetinės spalvos, tuo pačiu dovanojate ir išskirtinumą, magiškumą, kuris padeda pasijausti ypatingu. Sukomplektuotos 29 rožės yra lengvai prasiskleidusios, pilnavidurės, dideliais žiedais. Jos džiugina ne tik savo išvaizda, tačiau ir kvapu, kuris net ir pačius pilniausius namus pripildo nuostabaus aromato.