Alyvinė ir balta gėlių puokštė Padidinti

Alyvinė ir balta gėlių puokštė

Puokštė_12

20 rausvų rožių, 5 baltos alstromerijos, 3 baltos pilnavidurės eustomos

Smulkiau

40,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Elegantiškiausios ir gražiausios puokštės - šviesių spalvų. Jos sukuria jaukumo, žaismingumo bei gyvenimo grožio įspūdį. Gėlės turi galią paveikti mūsų nuotaiką, mūsų mintis, kad kuo puokštė yra ryškesnė, kuo jos spalvos yra jaukesnės - tuo žmogus gavęs tokią puokštę jaučiasi geriau ir maloniau. 20 rausvų rožių komponuojamos su 5 baltomis alstromerijomis bei 3 baltos spalvos pilnavidurėmis eustomomis. Visos gėlės puikiai dera ne tik savo atspalviais, tačiau ir lengvumu, elegantiškumu bei paprastumu. Tobulai suderintos gėlės sukuria fantastišką puokštę, kuri gali būti tiek puiki dovana, tiek pagrindiniu vestuvių arba gimtadienio akcentu.

    Alyvinė ir balta - tobulumas. O juk tik gėlės šiame pasaulyje ir gali būti tobulos.