Balta gėlių puokštė Padidinti

Balta gėlių puokštė

Puokštė_13

7 baltos rožės , 10 šakų baltų alstromerijų , 6 šakos baltų pilnavidurių eustomų

Smulkiau

42,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Balta balta kur dairais... Balta puokštė - tobulumo, jaukumo nekaltumo simbolis, kuris gali būti dovanojamas įvairiomis progomis norint nustebinti ne tik mylimąjį, tačiau ir artimuosius, draugus. Galiausiai, nereikia laukti šventės. Parodykite brangiam žmogui, koks jis jam svarbus ir įteikite nuostabią baltos spalvos gėlių puokštę. 7 baltos rožės , 10 šakų baltų alstromerijų ir 6 šakos baltų pilnavidurių eustomų yra nuostabus derinys tiems, kurie mėgsta elegancija dvelkiantį paprastumą.

    Baltos spalvos gėles puošia žalsvi lapeliai, gėlių žiedeliai. Taip sukuriama amžino pavasario iliuzija. Tai puokštė, kuri tinka bet kokiomis progomis bet kokiu metu. Tiek žiemą, tiek pavasarį ji atrodys išskirtinai ir prabangiai.