Kvepianti vasara gėlių puokštė Padidinti

Kvepianti vasara gėlių puokštė

Puokštė_15

5 šakos raudonų smulkiažiedžių rožių, 4 raudonos rožės, 3 šakos uogų „Hiperikum“, 3 šakos raudonos spalvos alstromerijų, 3 šakos žalių pilnavidurių austomų , 3 žalios orchidėjos, 3 šakos chrizantemų, "Santini" Žalumynai: eukaliptas.

Smulkiau

41,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Ar norite sužinoti, kaip kvepia vasara? Jos aromatas susideda iš 5 šakų raudonų smulkiažiedžių rožių, 4 raudonų rožių, 3 šakų uogų „Hiperikum“, 3 šakų raudonos spalvos alstromerijų, 3 šakų žalių pilnavidurių austomų... Vasaros kvapas yra labai įvairus: ir tuo pačiu metu saldus, ir rūgštus, ir aitrus, ir lengvabūdiškas. Kvepiančios vasaros gėlių komplektuke sujungiamos visos gražiausios, kvapniausios bei elegantiškiausios gėlės. Kvepianti vasara - tai ir 3 žalios orchidėjos, 3 šakos chrizantemų. Visa puokštė dekoruota žalumynais: "Santini" ir eukaliptu.

    Vasara kvepia prisiminimais, vaikyste ir pačiomis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Nuostabu, kaip viena puokštė leidžia džiaugtis vasara ištisus metus.