Gelsvų rausvų rožių puokštė Padidinti

Gelsvų rausvų rožių puokštė

Puokštė_20

10 gelsvos-rausvos spalvos rožių, 5 šakos baltai-rausvų smulkiažiedžių rožių, 3 raudonos spalvos Hypericum.

Smulkiau

31,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Šiluma, jaukumas ir ramybė - taip dažniausiai apibūdinama ši rausva puokštė, kuri tinka tiek kaip dovana, tiek kaip akcentas. Nuotakos vis dažniau renkasi purpurinės spalvos gėles, kurios puikiai dera tiek prie tamsios, tiek šviesios, galiausiai ryškios bei pastelinės aprangos.

    Nuostabi puokštė yra sudaryta iš 10 vienetų gelsvos-rausvos spalvos rožių, kurių atspalviai yra pereinami, todėl atrodo labai išskirtinai bei patraukliai. Rožės “apjuosiamos” 5 šakomis baltai-rausvų smulkiažiedžių rožių, kurios suteikia išbaigtumą bei išlaiko puokštės formą.

    Rausva ir gelsva spalvos simbolizuoja ramumą, pagalbą bei pasitikėjimą, tad tokia puokštė turėtų būti dovanojama mylimam žmogui. Nustebinkite jį. Juk kiekviena diena yra ypatinga!