Kalėdinė puokštė Padidinti

Kalėdinė puokštė

Puokštė_26

11 raudonų rožių, 5 rausvos orchidėjos, 4 raudonos spalvos Hypericum, kalėdinė atributika.

Smulkiau

37,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Raudona ir žalia – Kalėdiškiausios žiemos švenčių spalvos, kurios nuostabiai atrodo įkomponuotos gražioje, šventinėje puokštėje.

    Nuostabi Kalėdinė puokštė sukomponuota iš 11 raudonų rožių, kurios simbolizuoja ne tik Kalėdų senio spalvas, tačiau taip pat ir meilę, kuri mus aplanko nuostabiausių žiemos švenčių metu.

    Greta raudonų rožių derinamos ir 5 rausvos orchidėjos, kurios savo atspalviais tarsi sukuria perėjimą, taip pat, maloniai kvepia, suteikia Kalėdų stalui ir visiems namams nuostabaus aromato dvelksmą.

    Galiausiai puokštė užbaigiama 4 raudonos spalvos Hypericum bei Kalėdine atributika, kuri puokštei suteikia išskirtinumo bei šventiškumo jausmą.

    Ši puokštė – nuostabi dovana ne tik kitam, tačiau ir sau pačiam. Juk nieko nėra maloniau, kaip pripildyti namus Kalėdinio džiugesio.