Kalėdinė puokštė Padidinti

Kalėdinė puokštė

Puokštė_27

7 žalios orchidėjos, 5 rausvos eustomos, 5 raudonų rožės, 4 žalios "Santini", 3 raudonos smulkiažiedės rožės, kalėdine atributika.

Smulkiau

40,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Kaip atrodo tobula Kalėdų puokštė? Tai tokia puokštė, kuri kvepia šiluma, jaukiomis akimirkomis bei šypsenomis. Būtent tokia yra ir ši nuostabi Kalėdinė puokštė, kuri tobulai sukurta šventiniam Kalėdų stalui.

    Joje įkomponuojamos tradicinių spalvų: žalios ir raudonos gėlės, kurios padeda kurti vienybę bei harmoniją. 7 vnt. žalių orchidėjų, 5 vnt. rausvų eustomų, 5 vnt. raudonų rožių, 4 vnt. žalių "Santini", 3 vnt. raudonų smulkiažiedžių rožių suteiks Jūsų šventei ne tik Kalėdinio šventiškumo, tačiau taip pat ir jaukumo, kuris dera prie sniego už lango.

    Visa kompozicija yra vainikuojama nuostabia Kalėdine atributika, kuri puokštei  suteikia dar daugiau šventinio aromato.