Rožių ir gerberų puokštė Padidinti

Rožių ir gerberų puokštė

Puokštė_29

3 raudonos gerberos, 5 raudonos rožės, 4 rausvos pilnavidurės austomos, 4 rausvos alstromerijos, žalumynai.

Smulkiau

36,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Raudona – amžinai gyvuojanti klasika perteikianti gėlių puokštėse meilę, aistrą, susižavėjimą bei atsidavimą. Tai pati romantiškiausia puokštė, kuri puikiai tinka kaip dovana gimimo dienos proga, kaip padėka mylimam žmogui, kaip meilės išraiška vyrui, kuris turi būti stebinamas taip pat dažnai ir nuoširdžiai kaip ir moterys.

    Puokštėje įkomponuotos 3 raudonos gerberos, 5 raudonos rožės, 4 rausvos alstromerijos.  Puokštei švelnumo suteikia rausvos spalvos pilnavidurės austomos, kurias dekoruoja žalumynai. Jie ne tik pagyvina puokštę, tačiau ir paaštrina jos aromatą, suteikia „lengvumo“ jausmą.

    Jeigu ieškote tobulos puokštės tobulam žmogui – ši yra geriausias pasirinkimas. Genialumas suderintas su paprastumu kuria išskirtinumo bei jausmingumo įspūdį.