Geltonų tulpių ir orchidėjų puokštė Padidinti

Geltonų tulpių ir orchidėjų puokštė

Puokštė_32

15 geltonų tulpių, 2 geltoni Santini, 2 žali Santini, 2 geltonos orchidėjos, žalumynai: Belgrass, Salal, eucaliptas 

Smulkiau

27,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Kovo 8–oji yra nuostabi šventė, kuri simbolizuoja moterų solidarumą ir meilę sau pačioms. Tai diena, kai kiekviena dama turi gauti po nuostabią gėlių puokštę, kuri parodo, kad ji yra mylima ir gerbiama.

    Juolab, svarbiausia ne gautos gėlės, tačiau dėmesys, kurio dažna mūsų pasiilgsta rutinoje. Dažniausiai moters dienos proga dovanojamos gėlės – tulpės. Jos taip pat siejamos su atėjusiu pavasariu, kuris skleidžia savo šilumą, spalvas bei nuostabų aromatą.

    Juk ir moteris, kaip gėlė, gerėjant nuotaikai tampa vis jausmingesnė, vis spalvotesnė ir gražiau žydi. Padėti moteriai pasijausti geriau yra taip paprasta. Puokštė tulpių – tai ne tik dovana. Tai ir jausmų išraiška.

Klientai kurie pirko šį produktą, taip pat pirko: