Geltonų tulpių puokštė Padidinti

Geltonų tulpių puokštė

Puokštė_33

25 geltonos tulpės.

Smulkiau

24,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Geltonos tulpės – nuostabios gėlės, kurios labai mėgstamos pavasarinių švenčių metu. Pati pirma pavasario šventė, kuris sulaukia daug dėmesio – moters diena.

    Tai laikas, kada ne tik visos moterys išreiškia pagarbą sau ir kitoms, tačiau tuo pačiu kai vyrai prisimena, kokios nuostabios asmenybės lydi juos visą gyvenimą: draugės, mamos, dukros...

    Tai diena, kai mylimai moteriai reikia pasakyti, kokia ji Jums yra svarbi. Todėl savo pagarbą parodyti verta padovanojant nuostabiausių gėlių puokštę. Labai mėgstamos geltonos tulpės, kadangi ši spalva simbolizuoja pagarbą. Jos puikiai tinka bet kokiai moteriai Jūsų gyvenime, kuriai norite padėkoti, kad ji yra šalia Jūsų.

    Geltonų tulpių puokštė yra tokia nuostabi. Ji paprasta ir tuo pačiu geniali.

Klientai kurie pirko šį produktą, taip pat pirko: