Violetinių ir raudonų tulpių puokštė Padidinti

Violetinių ir raudonų tulpių puokštė

Puokštė_34

15 violetinių tulpių, 10v raudonų tulpių.

Smulkiau

24,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – kovo 8-tai, reikia pasirūpinti, kad ne viena aplink jus esanti moteris nepasijustų pamiršta.

    Padovanokite jai nuostabiausių tulpių puokštę, kuri džiugins ilgai ne tik akis, tačiau ir nosies receptorius, kurie taip pasiilgo pavasario dvelksmo. Tulpės – populiariausios pavasario gėlės.

    Moters dienai rekomenduojamos nuostabios tulpių puokštės, kurios savyje geba suderinti paprastumą su genialumu.

    Labai mėgstamos raudonos bei violetinės spalvos deriniai, kurie ne tik atrodo ryškiai, nuostabiai kvepia, tačiau ir perteikia simboliką.

    Raudona spalva – meilės spalva, tad šios spalvos gėlės dovanojamos gyvenimo moteriai. Tuo tarpu violetinės spalvos puokštės perteikia karališkumą, kuris yra kiekvienos moters simbolis. Juk visos damos yra princesės ir karalienės, kurios nusipelnė kad dėmesys joms būtų rodomas kasdien.

Klientai kurie pirko šį produktą, taip pat pirko: