Violetinių ir geltonų tulpių puokštė Padidinti

Violetinių ir geltonų tulpių puokštė

Puokštė_35

10 geltonos tulpės, 5 violetinės tulpės, 4 baltos alstromerijos, žalumynai: Salal, Chamelaucium.

Smulkiau

26,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Pavasaris – nuostabus metas, kai sužįsta ne tik gėlės, tačiau ir žmonės. Juk kai oras už lango yra geras – daugelis mūsų pasipuošia šypsenomis, kurios ne tik džiugina žiūrint į veidrodį, tačiau tuo pačiu maloniai nuteikia ir aplinkinius.

    O kad mylimi žmonės jaustųsi dar geriau – dovanokite jiems gėlės, kad ir be progos, kasdien. Visgi, vieną ypatingą dieną dovanoti gėles yra būtina, kadangi tik taip moteris jausis mylima ir gerbiama. Tai kovo 8-oji – moters diena.

    Šios šventės proga dažniausiai pasirenkamos tulpių puokščių kompozicijos, kurios alsuoja pavasariu, gera nuotaika, maloniu kvapu bei meile moteriai, kurią kartais pamirštame išreikšti. Juk motinos dieną reikia sveikinti ir mamas, ir dukras, ir koleges... Kiekvienai – po nuostabią gėlių puokštę vien todėl, kad jos yra.

Klientai kurie pirko šį produktą, taip pat pirko: