Geltonų ir violetinių tulpių puokštė su eukaliptu Padidinti

Geltonų ir violetinių tulpių puokštė su eukaliptu

Puokštė_37

15 geltonų tulpių, 10 violetinių tulpių, eukaliptas.

Smulkiau

25,99 € su PVM

Verta žinoti: Jūsų išsirinktas gėles pristatysime sekančią dieną (išskyrus sekmadienį ir pirmadienį), užsakymą pateikus iki 15:00 einamą darbo dieną. Papildomas instrukcijas susijusias su pristatymu prašome pateikti skiltyje "Adresas". Kokybę ir šviežumą užtikrins Blooms "Take me with you" pakuotė!

Pristatymas šeštadienį: Šeštadieniais pristatome gėles šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena
  • Moterų solidarumo dieną – kovo 8-ąją siūlome parodyti moterims, kokios jos yra jums svarbios ir padovanoti po nuostabiausių tulpių puokštę, kuri išreiškia pagarbą, meilę ir dėmesį, kurio kartais taip pasigendame.

    Rinkitės tradicines puokštes komponuojamas iš tulpių, kurios jau tapo moterų solidarumo dienos simboliu. Ypač mėgstamos geltonos ir violetinės spalvos kompozicijos. Geltona  - saulės spalva, šilumą skleidžiantis atspalvis, kuris parodo pagarbą.

    Tuo tarpu violetinė daugelyje kultūrų laikoma karališka spalva. Taip suderinamas paprastumas su genialumu ir minimalizmas su karališkumu. Tobulas derinys mamai, močiutei, kolegei, draugei, merginai... Moteriai, kuri verta, kad žinotų, jog yra mylima. Nuostabi puokštė visoms, kurios daro pasaulį gražesniu.

Klientai kurie pirko šį produktą, taip pat pirko: